Firmy pozabankowe

Zakramini.pl – pożyczki na Twoją kieszeń

0 1587

Zakramini.pl jest jednym z pierwszych w Polsce portali zajmujących się szybkimi pożyczkami społecznościowymi całkowicie przez Internet. Obecnie jest to również jeden z najpopularniejszych portali tego typu na rynku mikropożyczek.

Reklama ZakraMini

Tania i skuteczna pożyczka

Pożyczki społecznościowe są w gruncie rzeczy pożyczkami tanimi, można nawet powiedzieć, że najtańszymi na rynku. Dzieje się tak, dlatego że to właściwie sam klient wybiera wysokość oprocentowania swojej pożyczki. Oczywiście im oprocentowanie wyższe, tym szybciej znajdzie się chętnych inwestorów, którzy chcieliby zainwestować w taką pożyczkę. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by spróbować ustanowić oprocentowanie najniższe i bardzo powoli czekać na zebranie pełnej sumy swojej pożyczki. To również możliwe.

ZakraMini prowadzi także akcję pożyczki za 0%. Wtedy też udzielana jest ona bez oprocentowania. Tyle ile się pożyczy – tyle się spłaca.

Dlaczego akurat ZakraMini?

Serwis ten ma spore doświadczenie w udzielaniu pożyczek on-line oraz ogólnie w rynku pożyczek społecznościowych. Łatwo znaleźć tutaj również chętnego do wpłaty inwestora, ponieważ portal posiada aż 15 242 użytkowników. Łącznie od początku swojego powstania dzięki portalowi zostało udzielonych 41 091 pożyczek na łączną kwotę 12 338 770 zł. To niesamowicie dobry wynik, który sprawia, że ZakraMini jest serwisem zaufanym i wartym uwagi.

kobieta z kasą

Prostota rejestracji – szybkość otrzymania gotówki

Rejestrując się na portalu użytkownik ma szansę wybrać swoją rolę w jego budowie: może zostać inwestorem, lub pożyczkobiorcą. Inwestorzy zarabiają przy udzielaniu pożyczek innym użytkownikom. Oczywiście nie trzeba wszystkich swoich oszczędności przekazać jednemu użytkownikowi, a można je rozlokować w parunastu nawet pożyczkach. W ten sposób inwestor zyskuje pewność, że otrzyma procent spłaconej pożyczki, a więc jego oszczędności pomnożą się o oprocentowanie pożyczkobiorcy.

Pożyczkobiorca zaś ogłaszając chęć powzięcia pożyczki, określa jej oprocentowanie, wysokość, czas trwania – słowem ma wpływ na wszystkie cechy swojej pożyczki i może ofertę dowolnie modyfikować. Po ustanowieniu własnej aukcji pożyczkowej, pożyczkobiorca czeka na wpłaty od inwestorów. Kiedy zostanie zebrana pełna suma, zostaje ona wypłacona pożyczkobiorcy. Następnie pożyczka spłacana jest w określony wcześniej sposób na podane konto bankowe. ZakraMini część z wpłat przekazuje, wraz z odpowiednim procentem od wpłaty, wcześniejszym inwestorom. Tak właśnie wyglądają pożyczki społecznościowe. Wszyscy zyskują!

Kontakt z ZakraMini.pl

 • E-mail: kontakt@zakramini.pl
 • Telefon: 801 044 524 / 22 890 73 54
 • Fax: 22 620 45 69
 • Adres korespondencyjny:
  Zakra Corp sp. z o.o.
  ul. Solec 81B/A-22
  00-382 Warszawa

Podobne artykuły

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze pożyczki pozabankowe:

Porównaj oferty chwilówek:

 • No products to compare
Clear all Compare

Warto zobaczyć:

Na stronie: