Pożyczki

Pożyczki online – tania e-pożyczka od reki

1 409

Pożyczka online? Czy to w ogóle możliwe? Otóż tak. W czasach kiedy szybkość zdobycia określonej sumy pieniędzy i komfort jej zdobycia jest tak ważny coraz popularniejsze stało się branie pożyczki przez internet.

Kto zajmuje się udzielaniem pożyczek w sieci? Zwykle parabanki. Są to instytucje, które podobnie jak banki pożyczają pieniądze, w których możemy ulokować spore kwoty, ale działają na zupełnie innych zasadach niż banki.
Banki działają zgodnie z procedurami określonymi prawem bankowym, natomiast w przypadku parabanków umowa zawierana między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą opiera się na procedurach Kodeksu Cywilnego.

Zwykle parabanki udzielają pożyczek od ręki, bez zbędnych formalności. Często jedyną z nich jest okazanie dowodu osobistego i wyciągu z otwartego rachunku bankowego. W parabanku nie zostaniemy skontrolowani w Biurze Informacji Kredytowej i często nie zostanie obliczona nam zdolność kredytowa. Dostaniemy potrzebną gotówkę na miejscu.
Własnie w  związku z tym, że parabankom nie potrzeba zbyt wiele informacji o pożyczkobiorcy, udzielają one pożyczek online.

Jak więc zaciągnąć pożyczkę nie wychodząc  z domu?
Ważne jest by wiedzieć gdzie się zgłosić, gdzie zadzwonić lub czyją stronę internetową odwiedzić. W tym celu warto zajrzeć pod adres: http://guldeny.pl/lista-parabankow-dzialajacych-w-polsce gdzie znajdziemy listę parabanków działających w Polsce.
Kiedy lista parabanków jest nam już znana i  wiemy gdzie chcemy zaciągnąć pożyczę wystarczy już tylko zadzwonić lub zajrzeć na stronę internetową danej instytucji. Często wystarczy krótka rozmowa z doradcą klienta lub wypełnienie wniosku w internecie. Pracownikowi parabanku potrzebny będzie wyłącznie nasz ważny dowód osobisty i w kilka chwil potrzebne pieniądze pojawią się na naszym koncie.

Paar Senioren surft gemeinsam am Computer im Internet

Dla kogo właściwie są pożyczki przez internet? Najczęściej korzystają z niej osoby, które potrzebują pieniędzy natychmiast. Zdarzyło się coś co wymaga szybkiego działania. Z takiego rozwiązania korzystają również osoby, które w tradycyjnym banku kredytu by nie otrzymały ze względu na zbyt niską zdolność kredytową lub historię w Biurze Informacji Kredytowej, która dyskredytuje je jako potencjalnych kredytobiorców.
Wybierając taki sposób zaciągnięcia pożyczki mamy pewność, że nikt nie będzie analizował naszej historii kredytowej w BIK, wyliczał naszej zdolności kredytowej, pytał o wydatki stałe, zobowiązania i dochody. Nie będziemy potrzebować zaświadczeń, podpisów i pieczątek z miejsca pracy. Właśnie ze względu na to pożyczki w parabankach, szczególnie online stają się coraz bardziej popularne. Taka procedura pozwala zaoszczędzić nam sporo czasu i wysiłku, a przecież dziś jak nigdy wcześniej czas to pieniądz.

Podobne artykuły

1 komentujący

  1. Marcin 29 września 2014 at 08:45 -  Odpowiedz

    Tego szukałem:)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze pożyczki pozabankowe:

Porównaj oferty chwilówek:

  • No products to compare
Clear all Compare

Warto zobaczyć:

Na stronie: