Firmy pozabankowe

Pożyczka pozabankowa dla zadłużonych: spróbuj tutaj!

0 698

Obecnie ponad 40 proc. Polaków jest zadłużonych. Za zadłużenie uznamy tutaj posiadanie jakichkolwiek pożyczek i kredytów, które comiesięcznie „nadszarpują” budżet domowy typowego Polaka. Ostatnie badania Instytutu Millward Brown, zlecone przez Getin Bank, pokazały jeszcze dodatkowo, że najczęściej Polacy zaciągają kredyty gotówkowe (17 proc. ankietowanych), a następnie kredyty hipoteczne i samochodowe. Najmniej chętnie pożyczamy pieniądze od znajomych i od rodziny.
W inny sposób zadłużenie można pojmować – i właśnie w ten sposób definiuje się je częściej – jako niemożność spłacenia zaciągniętych pożyczek lub kredytów lub nawet figurowanie w Krajowym Rejestrze Dłużników.

Pomoc z parabanku

Pożyczki pozabankowe będą pomocne w obu przypadkach rozumianego w różny sposób zadłużenia: zarówno jeśli posiadamy inne, niespłacone jeszcze kredyty i pożyczki, jak również wtedy, kiedy posiadamy większe problemy finansowe.
Nie wszystkie instytucje pozabankowe będą jednak skore do udzielenia pożyczki osobom z wpisem w KRD. Za to większość firm pożyczkowych posiada w regulaminie zapis pozwalający na powzięcie pożyczki posiadając inne zobowiązania, zarówno bankowe, jak i pozabankowe.

Kredito24 i PandaMoney

Ciekawymi firmami, godnymi polecenia, które posiadają niezwykle przyjazną dla swoich klientów politykę są PandaMoney oraz Kredito24. Obie należą do tej samej spółki: Kreditech Polska. Również obie posiadają w swojej ofercie szybkie pożyczki chwilówki, z krótkim okresem spłaty.

Pożyczka w Kredito24:

 • Od 300 do 3 000 zł
 • Okres kredytowania od 7 do 30 dni
 • Brak limitu wiekowego
 • Rzetelna Firma KRD
 • Certyfikat „Słucham swoich klientów” portalu Opineo
 • Wymagane podanie informacji o zatrudnieniu i zarobkach
 • Należy do ZFP (Związku Firm Pożyczkowych)

Pożyczka w PandaMoney:

 • Pożyczka w kwocie od 100 do 1 800 zł
 • Okres pożyczkowania od 7 do 30 dni
 • Brak limitu wieku
 • Należy do ZFP (Związku Firm Pożyczkowych)

rodzina

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych

Kredito24 i PandaMoney są ciekawym wyjściem dla zadłużonych szczególnie z powodu poniższych zapisów w regulaminie funkcjonowania firm.
Na stronach PandaMoney czytamy między innymi:

 1. „Jesteśmy zobligowani przez prawo polskie do weryfikowania naszych Klientów w bazach takich jak BIK czy KRD. Natomiast wpis do w/w instytucji nie przesądza o decyzji pożyczkowej. Nasz w pełni zautomatyzowany system bierze pod uwagę wiele czynników i zebranych danych przy podejmowaniu decyzji o przyznaniu pożyczki.”
 2. Prawie identyczną, nieco zmienioną informację odnajdujemy również na stronach firmy Kredito24:

 3. „Dane pobrane z Biur Informacji Gospodarczej są jednym z kilkunastu elementów, które Kredito24 bierze pod uwagę w procesie podejmowania decyzji pożyczkowej i obecność Klienta w którejkolwiek z nich nie dyskwalifikuje go jako naszego przyszłego Klienta. Jeżeli Kredito24 zdecyduje się przyznać pożyczkę osobie widniejącej w jednej z powyżej wymienionych baz, pracownicy Centrum Obsługi Klienta poproszą o zaświadczenie o zarobkach, aby sprawdzić czy osoba jest teraz wypłacalna.”

Wymagania wobec zadłużonych klientów

Podstawowym warunkiem przyznania pożyczki osobie zadłużonej jest przedstawienie przez nią w jakiejkolwiek formie dokumentu potwierdzającego stałość zatrudnienia oraz otrzymywane dochody. Takie informacje i dokumenty powinny wystarczyć, aby otrzymać pożyczkę w minimalnej kwocie w dwóch, wymienionych i opisanych przez nas firmach.
Powodzenia!

Podobne artykuły

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze pożyczki pozabankowe:

Porównaj oferty chwilówek:

 • No products to compare
Clear all Compare

Warto zobaczyć:

Na stronie: