Poradnik finansowy

Gdzie znaleźć pożyczki na oświadczenie?

0 103

Wielu konsumentów, którzy poszukują szybkiej gotówki, nastawia się na ograniczenie formalności do minimum. Pragną zrealizować całą procedurę ubiegania się o wybraną kwotę pieniędzy bez wychodzenia z domu, zaświadczeń czy innych dodatkowych dokumentów. Tego rodzaju rozwiązania znajdziemy głównie w sektorze pozabankowych, choć obecnie niektóre banki mogą nam zaproponować szybkie kredyty na oświadczenie. Z drugiej strony jednak zarówno instytucje bankowe, jak i pożyczkowe mają obowiązek weryfikować zdolność kredytową swoich klientów. Dlatego takie produkty jak kredyty na oświadczenie bez zdolności kredytowej nie są szeroko dostępne, tym bardziej w bankach i formach pozabankowych dbających o swój wizerunek i reputację. Żadna bowiem instytucja nie udzieli zobowiązania finansowego konsumentowi, który nie ma środków ani predyspozycji finansowej na jego uregulowanie.

Gdzie znaleźć pożyczki na oświadczenie?

Pożyczki na oświadczenie o dochodach to produkty dostępne zarówno w bankach jak i instytucjach spoza sektora bankowego. Jeśli chodzi o te pierwsze, zwykle oferowane są niewielkie kwoty sięgające kilku tysięcy złotych. Ponadto aplikowanie o pożyczkę odbywa się drogą internetową. Tego rodzaju produkty mogą nam zaproponować między innymi:

  • Getin Bank – pożyczki darmowe oraz kredyt do 5 000 zł na 18 miesięcy
  • PKO Bank Polski – szybka pożyczka przez internet do 5 000 zł

Oświadczenie o dochodach przyjmuje najczęściej formę wniosku, który samodzielnie wypełnia kredytobiorca. W niektórych przypadkach może zostać poproszony o wyciąg z konta z ostatnich miesięcy. Stali klienci mogą liczyć na szybkie udzielenie pożyczki po wypełnieniu formularza dzięki aplikacji mobilnej danego banku.

Otwarty laptop i kalkulator

Pożyczki na oświadczenie to między innymi popularne chwilówki przez internet

Pożyczki na oświadczenie przez internet

Firmy pozabankowe świadczą pożyczki przez internet bez zaświadczeń o dochodach wymagając od potencjalnych klientów prawidłowego wypełnienia wniosku. Należy w nim podać swoje dane osobowe, kontaktowe oraz informacje o wysokości i źródle zarobków. Instytucje, które udzielają chwilówek działając w oparciu o ustawę o kredycie konsumenckim są zobowiązane weryfikować zdolność kredytową każdego wnioskodawcy. Zatem pożyczki na oświadczenie bez zdolności nie pojawiają się jako oferty firm pożyczkowych. Nie mniej dzięki możliwości otrzymania szybkiej gotówki bez żadnych zaświadczeń o dochodach, wiele osób decyduje się skorzystać z usług parabanków.

Podobne artykuły

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze pożyczki pozabankowe:

Porównaj oferty chwilówek:

  • No products to compare
Clear all Compare

Warto zobaczyć:

Na stronie: